Płyta montażowa z podstawą do systemów docieplających do 200mm

Kod producenta:MDZ-200_KB

Płyta montażowa MDZ 400V na stopie dystansowej do systemów docieplających o gr. max. 200mm. Stosowana w celu minimalizowania mostków termicznych w budownictwie. Posiada szerokie zastosowanie, np. mocowanie opraw oświetleniowych, gniazd elektrycznych, czujek ruchu czy tez kamer CCTV.

Wymiary puszki: 120x120x200mm
Kolor: szary
Klasa reakcji na ogień: A1 - F

dostępny
71,45 zł netto
Cena 87,88 zł brutto

Płyta montażowa MDZ 400V na stopie dystansowej do systemów docieplających o gr. max. 200mm. Stosowana w celu minimalizowania mostków termicznych w budownictwie. Posiada szerokie zastosowanie, np. mocowanie opraw oświetleniowych, gniazd elektrycznych, czujek ruchu czy tez kamer CCTV. Możliwe jest utworzenie dowolnej wielkości powierzchni przy zastosowaniu kilku płyt montażowych. Przed montażem konieczne jest przycięcie nośnika zawierającego zamkniętą izolację do wymaganej długości wynikającej z grubości warstwy izolacyjnej. Przy instalacji na grubszym tynku, zaleca się doszczelnienie podstawy przy pomocy silikonu.

W skład zestawu wchodzą kołki rozporowe oraz wkręty montażowe. Do płyt montażowych stosowane są wkręty o średnicy 4 - 5mm.

Dopuszczalne obciążenie dla ramienia o dł. 180mm - 40 N

Produkt wykonany z samogasnącego, bezhalogenowego PP.

MDZ-200_KB

Pliki do pobrania

Deklaracja RoHS puszki

Pliki do pobrania (723.26k)

Brak opinii klientów w tej chwili.

Zobacz także

check Produkt został dodany do porównania.