Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE (25 kg)

SKU:

Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE 25 kg to ablacyjna powłoka zawierająca wodną dyspersję polimerów, która wywołuje endotermiczną reakcję w przypadku pożaru, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się ognia i ograniczając rozprzestrzenianie się ognia i dymu.

Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE jest gotowy do użycia, najczęściej używany do zabezpieczania korytek kablowych w celu zapewnienia energii elektrycznej podczas pożaru, tworzy bezpieczne połączenia kanałów kablowych.

 

Europejska Ocena Techniczna ETA 09/0057 z dn. 25.06.2013

In stock
zł1,133.33 tax excl
Price zł1,394.00 tax incl

Gotowa pasta / uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE 25 kg to ablacyjna powłoka zawierająca wodną dyspersję polimerów, która wywołuje endotermiczną reakcję w przypadku pożaru, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się ognia i ograniczając rozprzestrzenianie się ognia i dymu.

Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE jest gotowy do użycia, najczęściej używany do zabezpieczania korytek kablowych w celu zapewnienia energii elektrycznej podczas pożaru, tworzy bezpieczne połączenia kanałów kablowych.

Połączenie gotowej do użycia wełny mineralnej 145kg/m3 z gotową pastą Tecbor® Joint tworzy kompleksowy system uszczelniający dla wszystkich typów instalacji.

Jest to szczególnie przydatne do zabezpieczania metalowych tras kablowych, przez które prowadzone są kable i które znajdują się zarówno na poszyciu, jak i na ścianach, a także na sztywnych i elastycznych wspornikach.

Kanały, które nie są odpowiednio uszczelnione, stają się prawdziwymi kominami w przypadku pożaru. Oprócz możliwości pionowego rozchodzenia się, kanały muszą być również uszczelnione w poziomie, aby nie mogły przenosić ognia pomiędzy różnymi przedziałami na tym samym piętrze.

Gotowa pasta Tecbor® Joint to idealne rozwiązanie zapobiegające rozprzestrzenianiu się pożaru przez szyby serwisowe.

Specific References

Download

KDWU HZ-06-2017

Download (877.9k)

ETA 09-0057

Download (536.99k)

No customer reviews for the moment.

You might also like

check Product added to compare.