Płyta montażowa XL z podstawą do systemów docieplających do 300mm

SKU:MDZ XL 300_KB

Płyta montażowa MDZ 400V na stopie dystansowej do systemów docieplających o gr. max. 200mm. Stosowana w celu minimalizowania mostków termicznych w budownictwie. Posiada szerokie zastosowanie, np. mocowanie opraw oświetleniowych, gniazd elektrycznych, czujek ruchu czy tez kamer CCTV.

Wymiary puszki: 238x238x300mm
Kolor: szary
Klasa reakcji na ogień: A1 - F

In stock
zł115.78 tax excl
Price zł142.41 tax incl

Płyta montażowa MDZ 400V na stopie dystansowej do systemów docieplających o gr. max. 300mm. Stosowana w celu minimalizowania mostków termicznych w budownictwie. Posiada szerokie zastosowanie, np. mocowanie opraw oświetleniowych, gniazd elektrycznych, czujek ruchu czy tez kamer CCTV. Możliwe jest utworzenie dowolnej wielkości powierzchni przy zastosowaniu kilku płyt montażowych. Przed montażem konieczne jest przycięcie nośnika zawierającego zamkniętą izolację do wymaganej długości wynikającej z grubości warstwy izolacyjnej. Przy instalacji na grubszym tynku, zaleca się doszczelnienie podstawy przy pomocy silikonu.
W skład zestawu wchodzą kołki rozporowe oraz wkręty montażowe. Do płyt montażowych stosowane są wkręty o średnicy 4 - 5mm.

Dopuszczalne obciążenie dla ramienia o dł. 180mm - 40 N

Produkt wykonany z samogasnącego, bezhalogenowego PP.

MDZ XL 300_KB

Specific References

No customer reviews for the moment.

You might also like

check Product added to compare.