Kotwa klinowa rozprężna wbijana typu GS/DA ø6x25mm CNBOP E90

SKU:ST-MDA-T0605

Kotwa rozprężna wbijana DA typu GS została zatwierdzona jako system mocowania do stosowania w niekonstrukcyjnych rozwiązaniach w betonie zarysowanym i niezarysowanym. Szczególnie polecana do mocowania sufitów podwieszanych oraz instalacji E90. Z powodu małej głębokości kotwienia wynoszącej 25 mm oszczędzasz pieniądze i czas, ze względu na niskie ryzyko wiercenia w strefie zbrojenia.

eta.jpg   

CNBOP-PIB-KOT-2018-0037/3703 wyd. 2

Opakowanie: 100 szt.

In stock
zł55.67 tax excl
Price zł68.47 tax incl

Kotwa rozprężna wbijana DA typu GS została zatwierdzona jako system mocowania do stosowania w niekonstrukcyjnych rozwiązaniach w betonie zarysowanym i niezarysowanym. Szczególnie polecana do mocowania sufitów podwieszanych oraz instalacji E90. Z powodu małej głębokości kotwienia wynoszącej 25 mm oszczędzasz pieniądze i czas, ze względu na niskie ryzyko wiercenia w strefie zbrojenia.

MONTAŻ:

GŁÓWNE ZALETY:
• Zatwierdzona jako system mocowania do zastosowania w niekonstrukcyjnych rozwiązaniach w betonie zarysowanym i niezarysowanym
Mała głębokość kotwienia, wynosząca zaledwie 25 mm, oznaczająca mniejsze ryzyko kolizji z prętami zbrojeniowymi! Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
• Praca bez zmęczenia, z niższą siłą uderzeniową.
• Zaprojektowane specjalnie do użytku z sufitami podwieszanymi.

Kotwa jest częścią systemu do montażu instalacji E90.

Do stosowania w betonie i kamieniu litym.

ST-MDA-T0605

Specific References

Download

CNBOP-PIB-KOT-2018-0037_3703

Download (2.14M)

No customer reviews for the moment.

You might also like

check Product added to compare.