Moduł wielowyjściowy mcr OM8

SKU:mcr OM8

Moduł wielowyjściowy mcr OM8 jest przeznaczony do sterowania urządzeniami automatyki pożarowej. Jego osiem indywidualnie programowanych wyjść przekaźnikowych pozwala na załączanie lub wyłączanie (w zależności od potrzeb) urządzeń przeciwpożarowych, tj. central oddymiania, dźwiękowego systemu ostrzegawczego, central wentylacji bytowej, klap przeciwpożarowych itp. Zmiana stanu położenia chociaż jednego przekaźnika sygnalizowana jest rozbłyskiem.

znak-ce_1.jpg

Certyfikat stałości własności użytkowych 1438-CPR-0437

Zamówienie telefoniczne +48 791 061 485
zł555.00 tax excl
Price zł682.65 tax incl

Moduł wielowyjściowy mcr OM8 jest przeznaczony do sterowania urządzeniami automatyki pożarowej. Jego osiem indywidualnie programowanych wyjść przekaźnikowych pozwala na załączanie lub wyłączanie (w zależności od potrzeb) urządzeń przeciwpożarowych, tj. central oddymiania, dźwiękowego systemu ostrzegawczego, central wentylacji bytowej, klap przeciwpożarowych itp. Zmiana stanu położenia chociaż jednego przekaźnika sygnalizowana jest rozbłyskiem. Po ustąpieniu alarmu przekaźniki natychmiast wracają do poprzedniego położenia.

Nadanie adresu odbywa się automatycznie i pozostaje zapisane w pamięci modułu, a jego wywołanie powoduje przełączenie przekaźnika.

Moduł wielowyjściowy mcr OM8 tabelka.jpg

mcr OM8

Specific References

Download

Deklaracja wł. użytkowych

Download (959.84k)

Katalog produktu mcr iXega

Download (942.74k)

No customer reviews for the moment.

You might also like

check Product added to compare.