Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE (25 kg)

Kod producenta:

Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE 25 kg to ablacyjna powłoka zawierająca wodną dyspersję polimerów, która wywołuje endotermiczną reakcję w przypadku pożaru, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się ognia i ograniczając rozprzestrzenianie się ognia i dymu.

Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE jest gotowy do użycia, najczęściej używany do zabezpieczania korytek kablowych w celu zapewnienia energii elektrycznej podczas pożaru, tworzy bezpieczne połączenia kanałów kablowych.

 

Europejska Ocena Techniczna ETA 09/0057 z dn. 25.06.2013

dostępny
1 133,33 zł netto
Cena 1 394,00 zł brutto

Gotowa pasta / uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE 25 kg to ablacyjna powłoka zawierająca wodną dyspersję polimerów, która wywołuje endotermiczną reakcję w przypadku pożaru, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się ognia i ograniczając rozprzestrzenianie się ognia i dymu.

Uszczelniacz do płyt mcr TECBOR JOINT PASTE READY TO USE jest gotowy do użycia, najczęściej używany do zabezpieczania korytek kablowych w celu zapewnienia energii elektrycznej podczas pożaru, tworzy bezpieczne połączenia kanałów kablowych.

Połączenie gotowej do użycia wełny mineralnej 145kg/m3 z gotową pastą Tecbor® Joint tworzy kompleksowy system uszczelniający dla wszystkich typów instalacji.

Jest to szczególnie przydatne do zabezpieczania metalowych tras kablowych, przez które prowadzone są kable i które znajdują się zarówno na poszyciu, jak i na ścianach, a także na sztywnych i elastycznych wspornikach.

Kanały, które nie są odpowiednio uszczelnione, stają się prawdziwymi kominami w przypadku pożaru. Oprócz możliwości pionowego rozchodzenia się, kanały muszą być również uszczelnione w poziomie, aby nie mogły przenosić ognia pomiędzy różnymi przedziałami na tym samym piętrze.

Gotowa pasta Tecbor® Joint to idealne rozwiązanie zapobiegające rozprzestrzenianiu się pożaru przez szyby serwisowe.

Pliki do pobrania

KDWU HZ-06-2017

Pliki do pobrania (877.9k)

ETA 09-0057

Pliki do pobrania (536.99k)

Brak opinii klientów w tej chwili.

Zobacz także

check Produkt został dodany do porównania.