Osadzak gazowy Apolo AG II do betonu i stali

Kod producenta:APII 20

Osadzak Apolo AGII jest urządzeniem porównywalnym z urządzeniami konkurencji pod względem jakości i siły strzału. Nadaje się do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Urządzenie jest dobrze wyważone i lekkie 3,6kg. Posiada dwu letnią gwarancję z szybkim i sprawnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.Certyfikat CNBOP   Znak budowlany B


Obecnie brak na stanie
1 399,00 zł netto
Cena 1 720,77 zł brutto

Osadzak Apolo AGII jest urządzenie1m porównywalnym z urządzeniami konkurencji pod względem jakości i siły strzału. Nadaje się do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Urządzenie jest dobrze wyważone i lekkie 3,6kg. Posiada dwu letnią gwarancję z szybkim i sprawnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dużą zaletą osadzaka Apolo AGII jest jego wyposażenie, zestaw zawiera dwa akumulatory, dzięki czemu możemy kontynuować pracę bez konieczności przerywania na ładowanie akumulatora.

Do osadzaka Apolo AGII posiadamy także bardzo duży wybór gwoździ i akcesoriów montażowych. Większość akcesoriów instalacyjnych firmy Apolo posiada certyfikat CNBOP oraz homologację ogniową. Każde opakowanie 1000szt gwoździ posiada jeden pojemnik z gazem wystarczającym na oddanie ok 1000 strzałów.

Właściwości:
- autonomiczny zasilanie bez kabla - bezprzewodowy (akumulator + pojemnik z gazem)
- regulowana siła uderzenia,
- szybkość: dwa strzały na sekundę,
- łatwo wymienialne noski,
- łatwo wymienialne zakleszczone gwoździe,
- do rożnych powierzchni: beton, cegła pełna, stal, drewno,

Zalety:
- 2 baterie w zestawie (do 3000 strzałów),
- ładowarka do akumulatorów,
- magazynek na 20 gwoździ,
- kompaktowy, lekka zrównoważona konstrukcja 3,6 kg.

PROMO-12-2019

APII 20

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Pliki do pobrania (621.52k)
Ocena 
Piotr Lidwin
2019-01-02

Polecam :)

Osadzak przetestowany na osiedlu domków jednorodzinnych. Bardzo fajnie się nim pracuje, szybko i bezproblemowo :) W zestawie zakupiłem od razu gwoździe z gazem oraz uchwyty do rurek instalacyjnych. Naprawdę godny polecenia i cena naprawdę fajna.

Zobacz także

check Produkt został dodany do porównania.