Zestaw 6 szt. otwornic diamentowych VACUUM w walizce

Kod producenta:ST-WDVZ03

Wiertła i otwornice VACUUM dzięki technologii lutowania próżniowego na bazie mosiądzu, a nie laserowego, łączącego ziarno diamentu z osnową i korpusem, odznaczają się większą wytrzymałością. Stosowane są do wiercenia w takich materiałach jak: gres, marmur, ceramika, szkło, laminat, PCV. 

dostępny
486,99 zł netto
Cena 599,00 zł brutto

Wiertła i otwornice VACUUM dzięki technologii lutowania próżniowego na bazie mosiądzu, a nie laserowego, łączącego ziarno diamentu z osnową i korpusem, odznaczają się większą wytrzymałością. 

Stosowane są do wiercenia w takich materiałach jak: gres, marmur, ceramika, szkło, laminat, PCV. 

W początkowej fazie wiercenia otworów koronka musi być ustawiona lekko pod kątem w stosunku do obrabianej powierzchni, co pozwala wykonać wstępne nacięcie pełniące funkcję prowadzenia. Wiertła i otwornice VACUUM przystosowane są do pracy na sucho.

Otwornice mocujemy do elektronarzędzi za pomocą gwintu M14 np. do szlifierek kątowych, których prędkość obrotowa wynosi maksymalnie 13000 obr./min.

UWAGA! Podczas wiercenia wiertłem diamentowym nie używamy udaru!  Nie zaleca się pracy w materiałach innych niż wyżej wymienione, ponieważ może to spowodować całkowite uszkodzenie wiertła.

n-wdvz03_otwornica_VACUUM_03.jpg

FILM PREZETANCYJNY

ST-WDVZ03

Brak opinii klientów w tej chwili.

check Produkt został dodany do porównania.