Moduł wielowyjściowy mcr OM8

Kod producenta:mcr OM8

Moduł wielowyjściowy mcr OM8 jest przeznaczony do sterowania urządzeniami automatyki pożarowej. Jego osiem indywidualnie programowanych wyjść przekaźnikowych pozwala na załączanie lub wyłączanie (w zależności od potrzeb) urządzeń przeciwpożarowych, tj. central oddymiania, dźwiękowego systemu ostrzegawczego, central wentylacji bytowej, klap przeciwpożarowych itp. Zmiana stanu położenia chociaż jednego przekaźnika sygnalizowana jest rozbłyskiem.

znak-ce_1.jpg

Certyfikat stałości własności użytkowych 1438-CPR-0437

na zamówienie

Moduł wielowyjściowy mcr OM8 jest przeznaczony do sterowania urządzeniami automatyki pożarowej. Jego osiem indywidualnie programowanych wyjść przekaźnikowych pozwala na załączanie lub wyłączanie (w zależności od potrzeb) urządzeń przeciwpożarowych, tj. central oddymiania, dźwiękowego systemu ostrzegawczego, central wentylacji bytowej, klap przeciwpożarowych itp. Zmiana stanu położenia chociaż jednego przekaźnika sygnalizowana jest rozbłyskiem. Po ustąpieniu alarmu przekaźniki natychmiast wracają do poprzedniego położenia.

Nadanie adresu odbywa się automatycznie i pozostaje zapisane w pamięci modułu, a jego wywołanie powoduje przełączenie przekaźnika.

Moduł wielowyjściowy mcr OM8 tabelka.jpg

mcr OM8

Pliki do pobrania

Dokumentacja Techniczno-Ruchowa

Pliki do pobrania (1.86M)

Deklaracja wł. użytkowych

Pliki do pobrania (959.84k)

Katalog produktu mcr iXega

Pliki do pobrania (942.74k)

Brak opinii klientów w tej chwili.

Zobacz także

check Produkt został dodany do porównania.