Kotwa rozprężna wbijana typu GS/DA Ø6x25mm (100 szt.) - E90

Kod producenta:965DA

Kotwa rozprężna wbijana DA typu GS została zatwierdzona jako system mocowania do stosowania w niekonstrukcyjnych rozwiązaniach w betonie zarysowanym i niezarysowanym. Szczególnie polecana do mocowania sufitów podwieszanych oraz instalacji E90. Z powodu małej głębokości kotwienia wynoszącej 25 mm oszczędzasz pieniądze i czas, ze względu na niskie ryzyko wiercenia w strefie zbrojenia.

eta.jpg   

CNBOP-PIB-KOT-2018/0037-3703 wydanie 1

dostępny
51,30 zł netto
Cena 63,10 zł brutto

Kotwa rozprężna wbijana DA typu GS została zatwierdzona jako system mocowania do stosowania w niekonstrukcyjnych rozwiązaniach w betonie zarysowanym i niezarysowanym. Szczególnie polecana do mocowania sufitów podwieszanych oraz instalacji E90. Z powodu małej głębokości kotwienia wynoszącej 25 mm oszczędzasz pieniądze i czas, ze względu na niskie ryzyko wiercenia w strefie zbrojenia.

MONTAŻ:

GŁÓWNE ZALETY:
• Zatwierdzona jako system mocowania do zastosowania w niekonstrukcyjnych rozwiązaniach w betonie zarysowanym i niezarysowanym
Mała głębokość kotwienia, wynosząca zaledwie 25 mm, oznaczająca mniejsze ryzyko kolizji z prętami zbrojeniowymi! Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.
• Praca bez zmęczenia, z niższą siłą uderzeniową.
• Zaprojektowane specjalnie do użytku z sufitami podwieszanymi.

Kotwa jest częścią systemu do montażu instalacji E90.

Do stosowania w betonie i kamieniu litym.

965DA

Pliki do pobrania

CNBOP-PIB-KOT-2018/0037-3703

Pliki do pobrania (4.29M)

Brak opinii klientów w tej chwili.

Zobacz także

check Produkt został dodany do porównania.